Connect with us

Hi, what are you looking for?

Porady

jak korzystać z aplikacji WhatsApp web na komputerze, laptopie lub tablecie

Nadal używasz WhatsApp na swoim telefonie? Istnieją sposoby, aby obejść ten problem na tablecie i na komputerze osobistym. Whatsapp Web synchronizuje się z aplikacją mobilną, umożliwiając wysyłanie i odbieranie wiadomości WhatsApp z komputera. Wszelkie działania podejmowane na telefonie będą miały zastosowanie do aplikacji WhatsApp na komputerze i odwrotnie. Możesz uzyskać dostęp do aplikacji WhatsApp zarówno na telefonie, tablecie jak i na komputerze.

Z WhatsApp na komputerze można korzystać na dwa sposoby:
WhatsApp Desktop: Aplikacja, którą można pobrać.
WhatsApp Web: Przeglądarkowa wersja aplikacji WhatsApp.

Jak uruchomić WhatsApp w przeglądarce internetowej:
– Otwórz przeglądarkę na komputerze, laptopie lub tablecie i przejdź na stronę web.whatsapp.com
– W telefonie z systemem Android otwórz aplikację WhatsApp, dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu i wybierz opcję WhatsApp web.
– W telefonie iPhone uruchom aplikację WhatsApp, dotknij ikony ustawień w lewym dolnym rogu i wybierz opcję WhatsApp web/desktop.
– Zostaniesz poproszony o użycie aparatu smartfona do zeskanowania kodu QR widocznego w przeglądarce internetowej komputera.
– Następnie skieruj kamerę telefonu na ekran komputera, aby zeskanować kod.
– Aplikacja Whatsapp web zostanie automatycznie uruchomiona w przeglądarce i pozostanie aktywna do momentu wylogowania się z komputera lub telefonu.
– Opcję tę można wybrać w telefonie, wracając do menu WhatsApp Web i wybierając opcję Wyloguj się ze wszystkich urządzeń.
– W celu wylogowania się z komputera można to zrobić, dotykając ikony trzech kropek u góry wątku rozmowy, a następnie wybierając opcję Wyloguj się.

Jak zainstalować WhatsApp web na komputerze:
– Zainstaluj aplikację WhatsApp web desktop, dostępną dla komputerów PC lub Mac z whatapp.com/download.
– Kliknij zielony przycisk pobierania, aby zainstalować aplikację WhatsApp na swoim komputerze.
– Następnie znajdź ten plik w folderze pobrań i kliknij go dwukrotnie, aby zainstalować.
– Na komputerze z systemem Windows należy postępować zgodnie z krokami w instalatorze’, a na Macu wystarczy przeciągnąć ikonę WhatsApp do folderu z aplikacjami.
– Uruchom aplikację WhatsApp na pulpicie, a proces jest taki sam jak powyżej.
– Aplikacja będzie utrzymywać Cię zalogowanego w WhatsApp, dopóki nie zdecydujesz się wylogować.

Uwaga: Whatsapp może być zainstalowany na komputerze tylko wtedy, gdy twój system operacyjny to Windows 8 (lub nowszy) lub Mac OSX 10.9 (lub nowszy).

Więcej podobnych postów

Komputery i laptopy

Kiedy szukasz nowego laptopa – czy to do szkoły, do pracy, lub do użytku osobistego – najważniejszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest...

Porady

Oto dwa często zadawane przez użytkowników systemu operacyjnego Windows 10 pytania: czy mogę przenieść system Windows 10 na nowy dysk twardy? Jak przenieść Windows...

Ciekawostki

Elon Musk, CEO firmy SpaceX wystrzeliwuje satelity na orbitę i obiecuje dostarczyć szybki szerokopasmowy internet do jak największej liczby ludzi. Kiedy myślisz o przedsiębiorcy-miliarderze...

Ciekawostki

W dzisiejszych czasach można wybrać podstawowy laptop za kilkaset złotych, i będzie on wykonywać swoją pracę. Jednak laptopy wymienione poniżej są dalekie od podstawowych,...

Copyright © 2021 TechMode.